Przeczytaj zanim kupisz Aktualności

Polityka prywatności

Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych w serwisie www.chlebzpieca.net przygotowane zostało przez firmę PHU "G.W. Kłaczyńscy", ul. Dworcowa 4, 39-300 Mielec.

Poniżej określono zasady zbierania i przetwarzania przez danych osobowych, obowiązujących w serwisie sklepie internetowym www.chlebzpieca.net

Jakie informacje o użytkownikach gromadzimy i w jaki sposób je wykorzystujemy?

- Ograniczamy zbieranie i przetwarzanie danych osobowych do minimum niezbędnego do świadczenia usług najwyższej jakości.
- Chronimy i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa.
- Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny.

Dane osobowe służą jedynie do pełnej możliwości - skutecznego realizowania zamówień.

Wykorzystujemy adresy IP użytkowników w celu analizy ruchu w sklepie internetowym. Adres IP jest wykorzystywany do identyfikacji i gromadzenia danych demograficznych od osób odwiedzających witrynę (takich jak informacje o regionach, z których nastąpiło połączenie). Informacje te w żaden sposób nie są łączone z danymi osobowymi użytkowników.

W jaki sposób wykorzystujemy informacje pochodzące z formularzy zamówień?

W naszym serwisie udostępniane są formularze zamówień, które umożliwiają złożenie zamówienia na nasze produkty dostępne w sklepie internetowym. Informacje pochodzące z formularzy zamówień są wykorzystywane jedynie do realizacji zamówień.

Ochrona prywatności osób niepełnoletnich

Nasz serwis nie monitoruje i nie weryfikuje informacji na temat wieku użytkowników.
Osoby niepełnoletnie nie powinny wysyłać żadnych informacji, dokonywać zamówień świadczonych przez nasz serwis bez wiedzy swoich rodziców lub opiekunów.

Zabezpieczenia

Nasz serwis zaopatrzony jest w środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych osobowych pozostających pod naszą kontrolę przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Zobowiązujemy się chronić wszelkie ujawnione nam informacje zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami oraz normami ochrony bezpieczeństwa.

Rezygnacja/poprawa danych

Nasz serwis oferuje użytkownikom możliwość usunięcia konta i jednocześnie swoich danych osobowych oraz poprawy danych Można tego dokonać za pośrednictwem wysłania na nasz adres : biuro@chlebzpieca.net informacji o treści "proszę o usunięcie mojego konta w sklepie internetowym". Informacja ta musi wysłana być z adresu emailwego użytkownika, który aktualnie widnieje w naszej bazie i przypisany jest do jego konta.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących niniejszej deklaracji ochrony prywatności lub jakichkolwiek praktyk stosowanych w naszym serwisie, prosimy o kontakt pod adresem: biuro@chlebzpieca.net

Stopka UE

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013

Tytuł projektu: Wprowadzenie nowych technologii produkcyjnych oraz systemu organizacji pracy do firmy „Kłaczyńscy "