Przeczytaj zanim kupisz Aktualności

Regulamin sklepu internetowego chlebzpieca.net

1.    Właścicielem Sklepu Internetowego chlebzpieca.net jest firma :

Firma PHU "G.W.KŁACZYŃSCY" Witold Kłaczyński

39-300 Mielec
ul. Dworcowa 4 (Pasaż)
NIP : 817-000-49-00
Tel.: +48 607 509 106
Tel./Fax : 

2.    Zamówienia w sklepie można składać poprzez stronę internetową http://www.chlebzpieca.net, uprzednio rejestrując się w naszym sklepie. Dane do wysyłki w trakcie zakupów formularz pobiera automatycznie poprzez przepisanie Państwa danych z profilu zarejestrowanego użytkownika. Jeżeli chcesz wysłać produkt pod inny adres, podczas realizacji zakupów masz możliwość edycji danych do wysyłki.

3.    Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok za pośrednictwem źródeł dostępu opisanych w pkt. 2.

4.    Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

5.    Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest wypełnienie wszystkich niezbędnych danych potrzebnych do wysyłki zamówionych produktów.

6.    Jeżeli klientem jest podmiot gospodarczy i rząda faktury; podczas zamawiania w polu Komentarz należy dopisać „proszę wystawić fakturę”. Do wysyłki zostanie dołączona faktura pod warunkiem, że klient posiada dodatkowo wypełnione pole NIP. (dodatkowe uwagi - patrz pkt. 16).

7.    Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

8.    Zamówienia wysłanego nie można anulować.

9.    W przypadku większych zamówień (powyżej 20szt.) czas realizacji do momentu wysyłki może przekroczyć 5 dni roboczych.

10.    Nieprawidłowo wypełnione formularzy zamówień nie będą rozpatrywane.

11.    Firma PHU „G.W. Kłaczyńscy” zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.

12.    Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

13.    Zamówienia powyżej 50zł nie są wysyłane za pobraniem. W przypadku stałej współpracy – na życzenie klienta możemy indywidualnie rozpatrywać zamówienie za pobraniem.

14.    Zamówiony towar zostanie wysłany na adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia (rozliczenie - pobranie) lub otrzymania wpłaty (rozliczenie - przelew)

15.    W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.

16.    Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (paragon). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o wcześniejsze przesłanie mailem (chlebzpieca@gmail.com) upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.

17.    Towar zakupiony w sklepie jako produkt spożywczy nie podlega gwarancji ani zwrotowi. Wszystkie towary wypiekane są i wysyłane na bieżąco.

18.    Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
- przy odbiorze przesyłki,
- przelewem (przedpłatą).

19.    Za uszkodzenie przesyłek, paczek odpowiada dostawca (poczta polska lub kurier), w zależności od wybranej formy wysyłki.

20.    Podczas dokonywania przedpłaty, należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto
PHU „G.W. Kłaczyńscy” na jeden z rachunków :

BANK SANTANDER 13 1090 2750 0000 0001 2278 359813 1090 2750 0000 0001 2278 359813 109

0 2750 0000 0001 2278 3598

W tytule przelewu należy zawsze wpisać swój LOGIN

21.    W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.

 

22.    Kwota wysyłki zawiera koszt wysyłki oraz koszta pakowania zamówionego towaru.

23.    Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.

24.    W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 607509106

25.    Firma „G.W. Kłaczyńscy”. zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

26. Oferta prezentowana na stronach sklepu internetowego www.chlebzpieca.net nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów kodeksu handlowego.

Ceny produktów nie zawierają kosztów wysyłki i mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

Towar może nie być zgodny w 100% z obrazkami i innymi plikami go reprezentującymi zwłaszcza jeśli chodzi o kolorystykę.

Stopka UE

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013

Tytuł projektu: Wprowadzenie nowych technologii produkcyjnych oraz systemu organizacji pracy do firmy „Kłaczyńscy "